روش های کمک غیرنقدی 

انجمن خیریه آرین، درکنار دریافت کمک‌های نقدی آمادگی پذیرش کمک‌های اهدایی نیکوکاران به صورت کالاهای اهدایی را نیز دارد. این کالاهای اهدایی به دو گروه کالاهای مصرفی و تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی دسته‌بندی می‌شوند. شما می‌توانید با تماس با دفتر انجمن آرین از لیست اقلام و تجهیزات مورد نیاز مددجویان مطلع شوید.
در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44222141-011 تماس حاصل نمایید.

۱- سبد کالا
انجمن آرین در طول سال و به طور ماهیانه جهت تامین بخشی از مایحتاج روزانه ی مددجویان و بهبود کیفیت تغذیه ی آنها به همت شما نیکوکاران سبد کالایی شامل اقلام ضروری تغذیه شامل گوشت، مرغ، شیر، برنج، ماکارونی، بنشن و … را تهیه نموده و تقدیم مددجویان می نماید، در صورت تمایل به سهیم شدن در تامین این اقلام میتوانید با شماره 01144222141 انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرین تماس حاصل نمائید.

2- تجهیزات پزشکی و درمانی
انجمن آرین به منظور ارائه خدمات پزشکی و افزایش حس نوع دوستی و یاری رساندن به مددجویان در حوزه درمان و توانبخشی، با هدف ارائه تسهیلات آماده ی دریافت تجهیزات پزشکی از طرف داوطلبان و نیکوکاران گرامی میباشد.این تجهیزات موردنیاز شامل: تخت‌ بیمار، ونتیلاتور، کپسول اکسیژن و …. بوده که در اختیار مددجویان قرار داده خواهد شد.