فعالیت داوطلبانه در کمیته‌های همیاری آرین

انجمن آرین مجموعه ای مردم نهاد می باشد که در آغاز با اتکا بر مشارکت و فعالیت های مردمی و انواع کمک های خیرخواهانه ی نیکوکاران و همراهان که شامل کمک های نقدی،کالا و خدمات می باشد، شکل گرفته و اداره می شود.در این بخش همیاران برای تسهیل روند اهدای کمک نیکوکاران به بیماران مبتلا به سرطان همواره در اهتمام می باشند تا از طرق مختلف کمک های اهدایی را به مددجویان آرین ارائه دهند.لذا آرین همواره پذیرای حضور گرم همیاران در انجمن بوده و سپاسگزار همت والای آنها می باشد.در صورت تمایل برای پیوستن به این مجموعه با شماره تماس 01144222141 تماس حاصل نمائید.

شرایط عضویت
شرایط عضویت در گروه داوطلبین موسسه بسیار ساده است. اولین شرط، داشتن سن ۱۸ سال تمام است. شرط دوم، رعایت و التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران است. این رعایت و التزام، در پوشش و رفتار داوطلبین در آرین نمود پیدا می‌کند. داوطلبین موسسه باید حتما به جز روزهای پنج شنبه و جمعه، در دیگر روزهای هفته و در ساعات اداری (از ساعت ۸ تا 14) وقت جهت کار داوطلبانه در موسسه داشته باشند. دلیل این امر این است که داوطلبین موسسه لااقل در سه ماه اول فعالیتشان در کنار یکی از نیروهای موظف موسسه فعالیت می‌کنند و روزهای پنج شنبه و جمعه، روز کاری بخش خیریه موسسه به حساب نمی‌آید. کسانی که خود یا یکی از نزدیکانشان از بیماری سرطان رنج می‌برند، قبل از آغاز کار داوطلبانه در موسسه، بهتر است با بخش روان شناسی موسسه در این باره مشورت کنند.

در صورتی که شرایط داوطلبان را دارید، می‌توانید برای تکمیل فرم عضویت در این گروه از شنبه تا چهارشنبه به واحد داوطلبان موسسه مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره این واحد تماس بگیرید.

از صمیم قلب امیدواریم که شما تمام شرایط عضویت در گروه داوطلبین را دارا باشید ولی اگر این بخت نصیب ما نشد که از فعالیت داوطلبانه شما بهره‌مند شویم برای شما پیشنهاد دیگری داریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *